Главная Новости (архив) Контакты Занятия Инструкторы Документы Материалы Разное

Світ йоги в соціальних мережах

Ми всі можемо внести істотний внесок у подальшу популяризацію Йоги в повсякденному житті за допомогою наших сайтів Facebook, як "місця зустрічі" ЙвПЖ- за допомогою наших "Лайків", "Лінків (посилань)" і "Поділитися" нашими повідомленнями ЙвПЖ і постами.

Якщо використовувати акуратно і обережно, і, коли ми активно ділимося інформацією з членами нашої спільноти і друзями, Facebook може бути дуже ефективним інструментом для підвищення популярності Системи Йога в повсякденному житті і  наших програм в Інтернеті.

На національних / локальних сайтах YIDL Facebook (див посилання нижче) та міжнародному сайті YIDL Facebook - yogaindailylife
Ви знайдете цінну інформацію і натхнення. Будь ласка, запросіть своїх друзів у FB відвідати наші сайти.

Ми просимо вас підтримати нас у наших зусиллях з розповсюдження послання  Йоги у всіх напрямках. Як Нарендра Моді, прем'єр-міністр Індії заявив:
"Йога є безцінним даром нашої давньої традиції. Йога є втіленням єдності ума та тіла ; думки і дії; стриманості та виконання; гармонії між людиною і природою; цілісного підхіду до здоров'я і благополуччя. Мова йде не про фізичні вправи, але про те, щоб виявити почуття єдності з собою, світом і природою. Змінюючи наш спосіб життя і роблячи нас більш свідомими, Йога може допомогти нам у питанні  зміни клімату ... "

Наша мета в тому, щоб  кожна жива істота жила в гармонії, мирі та процвітанні, і ми йдемо цим шляхом разом, так щоб врешті-решт кожен міг по-справжньому досягти цієї мети.

Ми з нетерпінням чекаємо ваших частих відвідин, "Лайків" і "Поділитися" 

Дякуємо!

Організатори з Фелоушипа та Веб-команда

YIDL Melbourne, Australia
 YIDL Sunshine Coast, Australia
 YIDL Sydney, Australia
 YIDL Österreich (Austria)
 YIDL Vancouver, Canada
 YIDL Zagreb, Croatia
 YIDL Georgia
Magyar Országos Joga Unio, Hungary
 Yoga en la Vida Cotidiana, México
 YIDL Auckland, NZ
 YIDL Kapiti, NZ
 YIDL Scotland
 YIDL Kranj, Slovenia
 YIDL Popetre, Slovenia
 Yoga en la Vida Cotidiana, Spain
 Yoga en la Vida Cotidiana, Gran Canaria
 YIDL Alexandria, USA
 YIDL New York, USA
 YIDL Buford, USA
 YIDL Bay Area, USA
YIDL Ukraine